Základní škola Zruč nad Sázavou

Škola, která žije!

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Informace Cambridge English

Během celého školního roku se na naší základní škole připravovalo celkem 39 žáků na složení zkoušek Cambridge English. V rámci jazykových kurzů, které na škole vede Jazyková škola Language Corner si žáci v únoru vyzkoušeli test nanečisto a na základě svých výsledků se řada z nich nyní rozhoduje, zda se ucházet o svůj první certifikát z university v Cambridge.

Ve středu 15. června 2016 proběhnou na škole dětské zkoušky YLE – Starters, Movers a Flyers. Uchazeči budou muset prokázat svou znalost angličtiny v oblasti psaní, čtení, poslechu i mluvení. Získaný certifikát jim pomůže jakožto bonus k přijímacím zkouškám na střední a vysokou školu. Navíc přípravné kurzy a certifikáty slouží jako velká motivace k dalšímu studiu angličtiny. Získané zkušenosti jsou obrovskou devizou u přijímacích zkoušek a maturity. Přihlášky je možné odevzdávat do 26. dubna.

Vzhledem k úspěšnosti tohoto projektu budou přípravné kurzy otevřeny i v příštím školním roce. Informační schůzka pro rodiče a otestování dětí proběhnou v úterý 6. září od 15.00.


Přidáno 20. 4. 2016, autor: Roman Starý

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

VSTUP Etřídnice
VSTUPY DO APLIKACÍ:

 

 

 

EduBase

 

 

Základní škola Zruč nad Sázavou - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
 
KALENDÁŘ
loader Načítám...