Základní škola Zruč nad Sázavou

Škola, která žije!

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Informace k zahájení nového školního roku 2020 - 2021

Vážení rodiče, do zahájení školního roku máme ještě téměř dva týdny, ale pro nás je velmi důležité, abyste byli informováni o tom, co nás čeká.
Informace k zahájení nového školního roku 2020 - 2021

Manuály MŠMT už máme k dispozici a jsme velmi rádi, že můžeme zahájit školní rok pro všechny děti od 1. 9. 2020 pouze s menšími omezeními. O všem důležitém vás budeme od příštího týdne postupně informovat, a to  převážně prostřednictvím webových stránek a  zpráv na školním facebookovém profilu. Nejvíce konkrétních informací dostanete od svých třídních učitelek a učitelů.

Všeobecně lze říci, že škola bude otevřena v co nejběžnějším režimu. Rozvrhy máme hotové, uveřejníme je nejpozději příští týden ve středu 26. 8. 2020 na našich webových stránkách a budeme vás ihned informovat i na sociálních sítích. Už také víme, že nejen 1. 9., ale i 2. 9. se děti nebudou učit dle rozvrhu. 1. 9. budou děti s třídním učitelem a asistentkami pedagoga ve škole do cca 9.30 – 10.00 hodin. Hned následující den – 2. 9. 2020 – proběhne adaptační den s třídním učitelem a asistentkou pedagoga. Cílem tohoto dne je nastavit snadnější adaptaci dětí po dlouhém období uzavření škol a distanční výuky. Náplň dne připraví jednotliví třídní učitelé individuálně pro svoji třídu.  Víme, že žáci by neměli být pod tlakem a zpočátku školního roku není cílem doučit se vše, co na konci minulého školního roku nestihli, tedy i dále rozjedeme školní rok co nejcitlivěji.

Velmi důležitá bude spolupráce s Vámi rodiči. Buďte v kontaktu s jednotlivými učiteli. Ještě jednou děkuji za Vaše úsilí při distančním vzdělávání. V naší základní škole jsme téměř neměli děti, které by se online výuky neúčastnily, a pokud k tomu neměly podmínky, tak plnily úkoly zadávané na jiných platformách.

Školní jídelna bude otevřena s přísnými hygienickými opatřeními od 1. 9., děti budou dostatečně poučeny. Budeme nabízet výběr ze dvou jídel, jak jsou naši strávníci zvyklí,  a režim přizpůsobíme hygienickým pokynům.

Těšíme se na naše prvňáčky. Víme, že neměli možnost zúčastnit se zápisu do 1. tříd, a teď již také z doporučení MŠMT víme, že máme omezit i pobyt zákonných zástupců uvnitř budovy školy, tedy ani jejich první den ve škole nemůže proběhnout standardně, jak v předchozích letech. Přesto  připravujeme vítaní našich prvňáčků tak, aby si tento den užili žáci i se svými rodiči. O průběhu vás v přípravném týdnu budou informovat vaše nové paní učitelky. Tyto informace uveřejníme i  na webových stránkách.  Žádám vás, abyste všechny tyto zprávy sledovali.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě mailem nebo telefonicky. Kontaktovat můžete i jednotlivé učitele. Kontaktní údaje jsou na našich webových stránkách. http://www.zszruc.cz/personal/

Ivana Stará, ředitelka školy

 

 

 


Přidáno 19. 8. 2020, autor: Roman Starý

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

VSTUP Etřídnice
VSTUPY DO APLIKACÍ:

 

 

 

EduBase

 

 

Základní škola Zruč nad Sázavou - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
 
KALENDÁŘ
loader Načítám...