Základní škola Zruč nad Sázavou

Škola, která žije!

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Informace pro rodiče k výuce od středy 18. listopadu

Vážení rodiče, zítra otevíráme naši školu pro prvňáčky a druháčky. Informace pro každou třídu zaslala paní učitelka. Škola bude zároveň pokračovat v péči o žáky rodičů kritické infrastruktury, a to dle režimu, který funguje po celou dobu uzavření škol.
Informace pro rodiče k výuce od středy 18. listopadu

Děti musí po celou dobu pobytu ve škole nosit roušky. Žádáme rodiče, aby své děti vybavili minimálně dvěma rouškami a sáčkem na roušky.

 

Škola bude otevřena od 7:30. Třídy 1.A a 2.A začínají vyučování od 8:00. Třída 1.B a 2.B začínají od 8:15. Přizpůsobte, prosím, příchod Vašeho dítěte těmto časům. Děti z různých tříd se tak nebudou potkávat během přestávek, zachováme tím homogenní skupiny. Zakončení vyučování je u tříd 1.A a 2.A v 11:30 a třídy 1.B a 2.B skončí v 11:45. Ve třídě budou vyučovat pouze třídní učitelka s asistentkou pedagoga.

Ranní družina bude od 6:30 v jednotlivých třídách pod dozorem vychovatelek školní družiny. Přesné pokyny dostanou děti při příchodu do školy. Odpoledne budou otevřená 4 oddělení školní družiny, tři v pav. F (1.A, 1.B a 2.B), jedno v pav. B (2.A). Konkrétní pokyny byly zaslány rodičům třídními učitelkami.

Školní jídelna je otevřena již od 11. listopadu. Od středy 18. 11. je nutné, aby děti, které se distančně vzdělávají, chodily pro oběd s jídlonosiči. Časy výdejů do jídlonosičů jsou: 11:15 – 11:30, 13:00 – 13:15 a 14:00 – 14:15.

Na děti se už všichni moc těšíme a uděláme všech proto, abychom to dobře zvládli. Zároveň čekáme na zprávu, kdy bude škola otevřena i pro ostatní třídy, které zatím pokračují v distanční výuce. Jakmile se to dozvíme, budeme Vás informovat.

Přejeme poklidné dny a hodně zdraví!

Ivana Stará

MŠMT - Podmínky návratu do škol od 18. listopadu:

https://fb.watch/1Pipm5s9JS/

 


Přidáno 17. 11. 2020, autor: Roman Starý

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

VSTUP Etřídnice
VSTUPY DO APLIKACÍ:

 

 

 

EduBase

 

 

Základní škola Zruč nad Sázavou - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
 
KALENDÁŘ
loader Načítám...