Základní škola Zruč nad Sázavou

Škola, která nespí!!

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Lyžařský kurz- 7. r. -Benecko 2016

Sláva, nazdar výletu

            Zima nám na počátku letošního ledna moc nepřála, ve Zruči nebylo po sněhu ani památky. Žádná sláva to podle hlášení nebyla ani na horách. Přesto jsme se my, sedmáci, těšili na hory. Těsně před odjezdem na beneckou chatu Bára se situace na horách přece jen zlepšila, a tak naděje, že využijeme lyže, byla veliká. Hned druhý den po příjezdu připadla značná vrstva čerstvého sněhu, a proto jsme mohli vyrazit na svah, abychom se rozdělili do družstev. Vyzkoušeli jsme sjezdovky i běžky, někomu šlo lyžování lépe, někomu hůř, ale zvládli jsme to bez úrazu všichni.

            Zpestřením lyžařského výcviku byly večerní hry, volba Miss hory 2016, Mr. Noha Man (soutěž, který z chlapců má nejhezčí nohy) a závěrečný karneval, na kterém se to hemžilo nejrůznějšími bytostmi z reálného i pohádkového světa. Velkou radost nám udělala návštěva třídního učitele 7. A Michaela Grúze.

            Pobyt utekl velmi rychle a zpátky se nám vůbec nechtělo. Dík patří všem, kteří pro nás tento pobyt připravili. Teď už znovu „zařezáváme“ ve škole a o horách si můžeme nechat jen zdát.

                                                                                                           Eliška Jelínková, Ladislav Dolejš (7. A)

 

Mini anketa:
„Jak se podle vás vydařil lyžařský výcvikový kurz?“

Na horách to bylo super. Po rozřazení jsem byla v první skupině, kterou vedl pan učitel Nulíček. Poprvé v životě jsem stála na běžkách. I když jsem často padala, tak to byl super zážitek. Líbila se mi i večerní zábava a diskotéka, kterou pro nás učitelé každý večer pořádali.

                                                                                                                        Barbora Bínová (7. B)

Na horách se mi moc líbilo. Celý zájezd byl dobře zorganizovaný a lyžovalo se mi moc pěkně. Sice jsem neměl v pořádku výbavu, ale díky dobrému sněhu se mi nic nestalo. Nálada se po příjezdu pana učitele Grúze výrazně zlepšila.

                                                                                                                       Jaroslav Beznoska (7. A)

 

 

Další foto z lyžařského kurzu zde...


Přidáno 30. 1. 2016, autor: Vladimír Nulíček

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

VSTUP Etřídnice
VSTUPY DO APLIKACÍ:

 

 

 

EduBase

 

 

Základní škola Zruč nad Sázavou - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
 
KALENDÁŘ
loader Načítám...