Základní škola Zruč nad Sázavou

Škola, která žije!

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Najděte klíč ke svému potenciálu

Dvouhodinový seminář na uvedené téma pro naše žáky připravil ve středu 5. února Ing. Marek Pavlík, Ph.D., konzultant, lektor a kouč.
Najděte klíč ke svému potenciálu

Do května 2019 dlouholetý obchodní ředitel a ředitel strategie poradenské firmy M. C. TRITON, externí lektor vysoké školy CEVRO Institutu a Stanford Univerzity (USA).

Věnoval se hledání odpovědí na otázky: Jaké jsou klíčové motivace člověka? Proč nevyužíváme svůj potenciál? Co je klíčem k úspěchu a ke štěstí? Jaký smysl má využití talentu? Kam patříme podle typologie lidí? Jakou roli máme v týmu?

Přednáška byla velmi zajímavá a vše bylo hezky vysvětleno. Přístup pana Pavlíka k žákům byl přívětivý, srdečný, emotivní a bezprostřední, žáci poslouchali a spolupracovali, atmosféra byla velmi přátelská. Sami žáci se o přednášce vyjadřovali takto: „Bavili jsme se o svých hodnotách a dovednostech. Pan Pavlík nám ukázal Maslowovu pyramidu, kde bylo napsáno, co potřebujeme, abychom byli spokojení a šťastní. Říkal nám, jak postupovat při plnění svého cíle a co při tom děláme špatně. Zdůraznil nám, že čeští žáci a studenti mají, oproti těm jiným ve světě, velmi dobré znalosti, ale prý je neumí při práci plně využít. Také jsme si ukazovali typy lidských povah na zvířatech - na sově, ovci, lišce a oslovi.  Dozvěděli jsme se, že nejvíce typů lidí, a to 40 %, má povahu ovce. Vyplňovali jsme dotazník a na jeho základě jsme se při vyhodnocování dozvěděli, jakou funkci v týmu bychom zastávali. Dokonce nám poradil, na jakou práci bychom se měli v budoucnu zaměřit nebo jaké povolání by se k nám hodilo. Bylo to super.“

Mgr. Táňa Moravcová


Přidáno 6. 2. 2020, autor: Roman Starý

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

VSTUP Etřídnice
VSTUPY DO APLIKACÍ:

 

 

 

EduBase

 

 

Základní škola Zruč nad Sázavou - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
 
KALENDÁŘ
loader Načítám...