Základní škola Zruč nad Sázavou

Škola, která nespí!!

PŘIHLÁŠENÍ

OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Noc s Andersenem

V pátek 23. března ráno jsme se sešli před školou. Pak jsme odešli do knihovny, kde jsme se rozdělili na jednotlivé týmy.
Noc s Andersenem

V týmech jsme plnili různé úkoly, za které jsme dostávali body. Mezitím, co se sčítaly body, jsme se koukali na film Záhada hlavolamu. Pak každý tým dostal ocenění. Po předání cen jsme šli na oběd. Některé děti šly z oběda domů a některé do družiny.

V pět hodin odpoledne jsme se sešli u zadního vchodu školy. Ubytovali jsme se a pak jsme se rozdělili do skupin (vaření, komiksy, pokusy, logické hry a tvoření). Po těchto činnostech následovala večeře, kterou nám připravila skupina, která pracovala v kuchyňce. Po večeři jsme šli na párty do tělocvičny. Potom jsme si vzali baterky a rozdělili jsme se do skupin po čtyřech dětech. Měli jsme za úkol projít školou po vyznačené trase a za tmy. Po bojovce jsme šli do školní knihovny, kde byly vyhlášeny nejlepší skupiny. Spát jsme šli asi půlhodinu po půlnoci.

V sobotu ráno na nás čekala luxusní snídaně, kterou přinesly některé děti z domova a v 8 hodin jsme se všichni rozešli domů.

Johanka Trojanová, Petra Karolína Kiedroňová, Anička Boumová


Přidáno 16. 4. 2018, autor: Roman Starý

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

VSTUP Etřídnice
VSTUPY DO APLIKACÍ:

 

 

 

EduBase

 

 

Základní škola Zruč nad Sázavou - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
 
KALENDÁŘ
loader Načítám...